Вперше за 20 років зламався Борт №1. Зеленський застряв на Харківщині

По заказу ОПУ российские социологи провели закрытый соц. опрос в Украине

Інформацію про це кореспондентові Depo.Харків підтвердило джерело у Харківській ОДА.

За відомостями співрозмовника агентства, сьогодні, 20 листопада, президент перебував у Харківській області «транзитом». Прямуючи з Луганської області, Зеленський прибув до військового аеродрому в Чугуєві, де на нього чекав «борт №1».

У Чугуєві Зеленський сів у президентський літак, однак через несправність борт не зміг злетіти. Глава держави близько півтори години чекав на те, що літак відремонтують, однак цього не сталося.

Після очікування Зеленському запропонували військовий борт. При цьому глава держави, знервовано висловлюючи побоювання щодо своєї безпеки, відмовився летіти військовим літаком.

Після цього Зеленський на автомобілі вирушив в Міжнародний аеропорт «Харків». У ці хвилини глава держави на шляху до харківського аеропорту. Його літак стоїть поламаний у Чугуєві.

За словами співрозмовника, президент має намір очікувати на свій літак в аеропорту міста Харкова.

Інше поінформоване джерело у системі органів безпеки України кореспондентові  Depo.Харків підтвердило факт поломки літака президента України. За словами цього джерела, подібне трапилося вперше за останні близько 20 років.

UPD (21:06): Джерело в органах безпеки України уточнило, що літак президента зламався в Харкові, а не в Чугуєві.

(Просмотров всего 7 , сеодня 1 )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock
detector