Волынская журналистка про «захват» заложников в Луцке — примитивная постановка!

Волынская журналистка про "захват" заложников в Луцке - примитивная постановка!

Спасіння «рядового рейтинга». Кіностудія «Дьопйош Кривош»

Настасья:
Зелене дзеркало — це, як чорне. Тіки огидніше, бо реальність.

— Він навіть не лягав, тупо вийшов і став чекати друзiв, швидше за все нерви здали трохи раніше ніж домовлялися, інакше навіщо потiм БТР з «хлопком»

— Концовка дебильная. Явная недоработка режиссеров. Надо было шоб Зе выносил из горящего автобуса детей или шото в этом роде. 73м залетело бы на ура.

— Аваков там до чого, якщо тероризмом СБУ займається?

Капітан Прайс:
Замість Баканова біля Авакова постійно був, і навіть на брифінгу — Кирило Тимошенко. («На президентських виборах у 2019 році відповідав за медіа та креатив виборчої кампанії кандидата Зеленського.») Сценарист хренов. Тепер точно найбільш вірогідно, що то чергова серія піару після мостів…

Мар’яна Метельська (Волинська журналістка):
Перепитала деяких надійних людей, які в темі таких речей і мають досвід з таким. Кажуть, що занадто примітивна контрольована постановка:

9:05 автобус виїхав з автостанції з ДВОМА людьми. В 9:36 поліція написала перша у журналістський чат (хоча ніхто не питав, що ми з’ясовуємо щодо подій в центрі). В 9:57 поліція надала вже відеокоментар, що начебто захопили 20 людей в центрі. І що про це повідомив якийсь чувак у Твіттері. Де взялося 20 осіб, якщо виїхало дві? Не по квитках? Прекрасно, але де вони взялися у будній день на Берестечко. І як встигла поліція записати коментар до того, як люди взагалі помітили, що в центрі щось відбувається? Чому поліція з самого ранку читала Твіттер людини, у якої аж 51 читач? І яка приєдналась у Твіттер лише в липні?

Herman Aksom:
Коли трапляється реальне ЧП, Зеленський залізає під стіл і відсиджується там днями. Така швидка реакція всіх одразу, від Зеленського до Аваковова і СБУ нагадує чергову постанову. В кінці терорист ще нам розкаже, що здався лише завдяки професійним діям Авакова, якому нема альтернативи.

Радіо Свобода:
Роботою Зеленського не задоволені майже 60% українців – опитування

Yevgen Zinchenko:
а ви питаєте навіщо був цей шоу шок піар у Луцькій області
Все як х..йло «завещал» падає рейтинг — качай тероризм…

Дід Микола:
БУЛО:
Тероризм…
Заручники…
Вибухи…
Небезпека…
І «скрєпний мокшанський нарід» згуртувався навколо Х…ла.

СТАЛО:
Тероризм…
Заручники…
Вибухи…
Небезпека…
Дію «рецепту» перевіряють на «мудрому вкраїнському народові»?

Йозеф Кнехт:
За останній рік у нас було три терористи. Два на мосту Метро в Києві і один в Луцьку. До цього за всі часи незалежності України я такого не пам’ятаю. Щось зачастили терористи в останній рік і завжди це закінчується бенефісом одного незамінного міністра під вечірній випуск новин.

Йозеф Кнехт:
Тобто на вимогу «терориста» Зе має сказати, щоб всі дивилися фільм зємлянє, а Порох з Епіфанієм мають сказати, що вони терористи в законі? Непогані вимоги. Зовсім не паляться хлопці!

Історія про те, як «брали штурмом терориста», який здався сам, щей близько хвилини чекав, поки його затримають, згідно з відео очевидців… А кого штурмували БТРом з димом та «спецефектами», залишається таємницею. Відео: https://mobile.twitter.com/mr_Ma…/status/1285679012258484227

Дмитрий Чекалкин

(Просмотров всего 24 , сеодня 1 )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock
detector