«Слуги народу» підвісили всіх громадян на податковий гачок

"Слуги народу" підвісили всіх громадян на податковий гачок

«Пам’ятаєте писав, що після оголошення війни олігархам «Слуги» почнуть розкуркулювати малий та середній бізнес?Залізуть в кишеню до кожного громадянина? Так от, цей день настав. Навіть швидше ніж я думав. Сьогодні Слуги Народу підвісили всіх громадян на Податковий гачок Офіційно. Парламент ухвалив закон про податкову амністію — добровільне декларування активів громадянами», — про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише політолог Віктор Таран, інформує UAINFO.org.

«По факту цим законом підвісили на гачок правоохоронних органів всіх громадян, які мають заощадження понад 400.000 грн або 15.000 доларів

Маєте майно і не маєте документів про сплату податків на доходи з 2005 року? Матимете купу проблем і клопотів. Квартира понад 120 кв.м чи будинок понад 240 кв.м? Готуйтесь заплатити 5% від оціночної вартості. До речі, за оцінку теж потрібно буде заплатити Чому ми повинні заплатити? Ну тому що «Слуги народу» вважають це понаднормовою власністю і вважається вкраденим з ухилянням від сплати податків Тобто якщо ви не зберегли довідки про сплату податків з 2005 року — готуйтеся доплачувати суттєві суми.

Скільки ви заплатите? За цим Законом до бюджету потрібно буде сплатити: 5 % з легалізованих активів в Україні, 7-9 % із закордонних активів, 2.5 % з ОВДП (вкладення всіх нелегальних коштів в облігації Міністерства фінансів мінімум на рік). Також за Законом можна взяти розстрочку на 3 роки за ставками 6 %, 11.5% та 3%.

Проти цього «розкуркулення громадян» голосували ЄС та Батьківщина. Голос — частково дав голоси «Слуги народу» вже потирають руки і прогнозують що це дасть мільярди до Державного бюджету.

А те що цей закон суперечить строкам давності відповідальності за несплату податків, які становлять 10 років — нікого не хвилює! Чому? Все просто. В Державному бюджеті уже не дірка. Там ДІРА. І коштів у бюджеті на оплату всіх хатєлок Зеленського — давно немає. От і шукають можливості як здерти додаткові кошти з громадян.

Парадокс, але закон не стосується олігархів, великий бізнес чиновників та — правоохоронців. Перші — давно все правльно оформили. Всі інші — легалізували свої доходи через електронні декларації.

А от якщо ви були заробітчанином, малим бізнесменом, працювали на будівництві тощо — ви тепер податковий ворог держави номер ОДИН. Вам дається рік, аби ви добровільно сплатити кошти. Якщо ні — вас чекає кримінальна відповідальність. Тож чекаємо як вже дуже скоро податкова та правоохоронці почнуть ходити до громадян.

І будуть пропонувати як у тій казці «будемо битися чи миритися?» «доплачувати» чи «домовлятися?» Тож скоро на місцях з людей знову почнуть дерти кошти. От тільки підуть вони не до бюджету, а в кишені місцевих правоохоронців та податківців. Ну і звісно чекаємо удару по рейтингам Зеленського. Такої наруги як залізти в кишеню — більшість українців йому точно не пробачать.

Якби «Слуги» справді хотіли зробити амністію вони б:

— ввели подання нульової декларації без сплати додаткових податків

— спростили подальшу легалізацію економічної діяльності декларантам

Але такий шлях не дасть головного — грошей до бюджету.

Ну що ж, тепер слова за Зеленським. Сподіваюсь у нього вистачить здорового глузду не підписувати закон про розкуркулення громадян. Спостерігаємо», — завершує політолог.

(Просмотров 32 , сегодня 1 )
Adblock
detector