Слуга народу Стефанчук знімає у тещі квартиру, а платить за це — народ

Слуга народу Стефанчук знімає у тещі квартиру, а платить за це - народ

«Бідний» перший віце-спікер ВР Руслан Стефанчук від Зеленського знімає квартиру у своєї родини, та отримує за це компенсацію з бюджету як «допомога іногороднім».

Усі ж пам’ятають про те, що Зеленський платить чорним кешем  рядовим депутатам по 5 тисяч доларів у місяць, а замам голови фракції по 10-15 тисяч баксів? Стефанчук — не рядовий, він на рівні замів фракції, один з тих, хто організовує прийняття будь-яких законів, які тільки захочуть ляльководи Зеленського. Звісно, ці 10-15 тисяч баксів, не єдине джерело його доходів, інші можуть бути набагато більшими сумами за рєшалово, але вже враховуючи  ці доплати у конвертах, виглядає особливо цинічним таке обкрадання українців, що організував собі Стефанчук.

За даними його декларації, Стефанчук проживали в квартирі площею 101,8 кв.м в 2012 році. Квартира належить Тетяні Сітарук. Дружина Стефанчук мала до одруження прізвище Сітарук, про що свідчать дані з соцмереж. Також, за інформацією журналістів, Тетяна Сітарук є матір’ю дружини першого заступника спікера парламенту.

У коментарі «ЧЕСНО» Стефанчук підтвердив, що до сих пір живе в цій квартирі: «В цьому році я плачу орендну плату за це житло. Її орендодавець платить податки в порядку, передбаченому законодавством …»

На питання про те, чи платить Стефанчук за оренду приміщення матері дружини, він відповів, що платить «орендодавцю за договором — власнику квартири».

Ось ці «дрібниці» є дуже показовими та демонструють нахабність, цинічність та впевненість у своєї безкарності так званих «слуг народу», включаючи зеленського.

источник

(Просмотров всего 3 , сеодня 1 )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock
detector