Рідновіри проти продажу земель України

Рідновіри проти продажу земель України

«Якщо хтось захотів би землі вашої, то киньте йому до уст повно, хай покладе до пащі своєї і не каже жодного слова. Будете синами своїх Богів, і сила їхня пребуде з вами до кінця!«
Велесова Книга (17-В)
 

РІШЕННЯ
Віча українського народу щодо земельного питання в Україні-Русі

31 грудня 2007 року минає строк мораторію на продаж української Землі. Застерігаємо всіх, хто причетний до ганебного наміру, попри волю українського народу, дозволити продаж Рідної Землі, що Земля – це не просто ґрунт, територія, планета чи товар. Це – особлива Вища Духовна Цінність, дана нам Рідними Богами – нашими Предками. Є цінності, які можуть бути власністю тільки громади, народу. Це – ЗЕМЛЯ, ВОДА і ПОВІТРЯ. Не може бути товаром те, що не зроблено людиною!
Слов’яни вважають Землю своєю Матір’ю! Не достойна життя та людина, що торгує своєю Матір’ю! Продаж Рідної Землі суперечить Українській Православній Вірі і споконвічному Звичаєвому Українському Праву. Велесова Книга, Священна Книга Слов’ян, розповідає, що наші Предки споконвіку жили на Землі Руській, що «тече медом і молоком», тому вороги постійно прагнули відібрати її в нас. Діди захищали її до останнього подиху так, що «Земля червона була» від крові. Не даремно сказано, що Пращури своєю кров`ю «Землю Руську удобили … Загинули ті захисники у Славі, та не залишили Землі своєї ворогам».
«І родам нашим про те рекли, і Віче скликали єдине, творячи Землю нашу, і стояла та Земля тисячі літ». І передавався від батька до сина такий заповіт: «Якщо хтось хотів би Землі Вашої, то киньте йому до уст повно, хай покладе до пащі своєї і не каже жодного слова!».
Віщуни вже протягом тисяч років знали, що відірваність від силового поля Рідної Землі спричинює психічні, енергетичні та генетичні зміни. Отже, втрата зв’язку з Рідною Землею неминуче призводить до знищення народу: «А тому не послабляймося і не даймо Землі Нашої, як і землі Троянової не дали ромеям»…
Браття українці, сьогодні наша Рідна Земля в небезпеці! Над українцями, одвічною хліборобською нацією, знову нависла реальна і підступна загроза втрати Рідної Землі. Землю, яку стільки тисячоліть не зуміли забрати у народу зброєю, зараз прагнуть відібрати за допомогою зелених папірців, випущених міжнародними шахраями-банкрутами!
Ми, послідовники та хранителі славних духовних традицій наших Предків оріїв-скіфів-антів-русинів зібрались на Віче за звичаєм Предків. Проголошуємо продаж будь-якої Землі України-Русі незаконним і таким, що суперечить українським споконвічним звичаям та інтересам українського народу, згідно яких ліси, ріки, озера, моря, надра та всі землі належать народу, а орна земля надається на справедливих засадах в оптимальній кількості в користування українцям, які її обробляють!
Попереджуємо всіх українців та іноземців, які намагаються нажитися на спекуляції Українською Землею, що українська духовна верства та український народ вважає всі спекулятивні оборудки із Землею незаконними, і рано чи пізно українська влада поверне всю Землю в суспільну власність українського народу!
ЗАСТЕРІГАЄМО ВЛАДУ УКРАЇНИ, ЩО В РАЗІ ПОРУШЕННЯ ЗВИЧАЄВИХ УКРАЇНСЬКИХ НОРМ КОРИСТУВАННЯ ЗЕМЛЕЮ, БУДЕ НАКЛИКАНЕ ДОВІЧНЕ ПРОКЛЯТТЯ НА ГОЛОВИ ТИХ МОЖНОВЛАДЦІВ, ХТО ЗАХОЧЕ ЗРАДИТИ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД І ПРОДАТИ ЧУЖИНЦЯМ СВЯЩЕННУ ЗЕМЛЮ УКРАЇНИ-РУСІ, ТА НА ГОЛОВИ ЇХНІХ НАЩАДКІВ НА ВІКИ ВІЧНІ! Як сказано у Велесовій Книзі: „поглине їх та земля і здохнуть в Марі, і Мор їх візьме”!
«Б`є крилами Мати Слава і кличе нас, щоб ішли за Землю Нашу і билися за огнища племені нашого! Ідіть, брати наші, плем`я за племенем, рід за родом і бийте ворогів на Землі Нашій, яка належить нам і ніколи іншим!».
«Борися, Земле Руська, і борони себе, щоб не була на тому хресті, щоб ворогами не була захомутана і до воза прив`язана, аби тягти його туди, куди захоче володар чужий, а не ти хочеш іти сама».
«Будемо спати на сирій землі і їсти траву зелену, доки не буде Русь вільна і сильна!» (Велесова Книга).

Віче українського народу щодо земельного питання в Україні-Русі.
Київ, 16 грудня 2007 р.

Організації-учасники Віча, які підтримали це Рішення:

1. Об`єднання Рідновірів України
2. Спілка офіцерів України
3. Всеукраїнське Товариство „Просвіта”
4. Міжнародна асоціація „Козацтво”
5. Українська партія
6. ВО „Свобода”
7. Київська міська організація ОУН (Д)
8. Київська міська організація КУН
9. Руське православне Коло
10. КМТО Українська консервативна партія
11. Спас
12. УНА-УНСО
13. УРП Лук`яненка
14. Українська патріотична асоціація
15. Міжнародна ліга „Матері і сестри – молоді України”
16. Український Севастополь
17. Оргкомітет міжнародного суду над злочинами комунізму проти людства
18. Звичаєва громада українського козацтва
19. Полк імені Святослава Хороброго

источник

(Просмотров всего 10 , сеодня 1 )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Турбо Суслик
Adblock
detector