Політичний мародер Зеленський використовує епідемію для узурпації влади – В’ятрович

Как Зеленский с Коломойским грабят украинцев на коммуналке

Учорашнє, 16 березня, відеозвернення Зеленського засвідчило: він вирішив використати спільну біду – епідемію коронавірусу – для політичного мародерства та спроби узурпації влади.

Ми побачили виступ людини, яка уявила себе фюрером чи царем, височайше повеліває зупинити метро та сполучення між містами, заявляє про закриття всіх установ і припинення всіх зібрань більше 10 людей, включно з релігійними обрядами, і навіть – про відміну всіх планових медичних операцій. І при цьому знущально вимагає від органів влади та Верховної Ради працювати у звичайному режимі.

У той час, коли парламент збирається на надзвичайне засідання, щоб відкласти розгляд питань, які розколюють країну, і зосередитися на боротьбі з епідемією, цей політичний мародер нахабно вимагає від депутатів робити все з точністю до навпаки: «впроваджувати … земельну, трудову реформу, призначати… генерального прокурора України» тощо.

Так само, як Путін у 2014 році, скориставшись слабкістю України після революції та втечі Януковича, завдав удару по нашій країні, нині Зеленський прагне використати всесвітню біду для репресій, диктатури та нищення України. Як через руйнацію її економіки й управління, так і через капітуляцію перед зовнішнім ворогом, до якої веде санкціонована Зеленським мінська зрада.

Обов’язок кожного, але насамперед – обов’язок Верховної Ради як представницького органу українського народу – дати рішучу відсіч Зеленському і покласти край його політичному мародерству.

Народні депутати, зокрема депутати від правлячої більшості, керівництво Верховної Ради мають знайти в собі сили відкинути тиск і провокації президента й ухвалити рішення для протидії епідемії та її наслідкам, погоджені між усіма парламентськими фракціями.

Зеленський має або повернутися зі шляху зради, узурпації та розколу в конституційно-правове поле, або піти геть, доки його руйнівні дії не знищили нашу державу.

Володимир В’ЯТРОВИЧ

(Просмотров всего 9 , сеодня 1 )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock
detector