Невтомна робота ЗеКоМанди на збагачення Коломойського

Невтомна робота ЗеКоМанди на збагачення Коломойського

«Не зважаючи на заяви про незалежність від олігарха, який фінансував його виборчу кампанію, за президента Зеленського ухвалено безпрецедентну кількість рішень на користь бізнесів Коломойського.

1. Суд скасував 60 млн грн податкового боргу МАУ, якою володіє Коломойський

2. Суд пробачив Укртатнафті, нафтогазовій компанії Коломойського, штраф на 1 млрд грн, а НПК «Галичина», якою володіє олігарх, штраф на 326.9 млн грн

3. МАУ заборгувала і не повертає державі 476 млн грн

4. Колишній голова “Укртранснафти” з групи “Приват” Лазорко завдав збитків державі на 456 млн грн, але вже навіть знятий з розшуку.

5. Суд підтвердив скасування кредиторських вимог «Дніпроавіа» Коломойського перед Приватбанком на 1,5 млрд грн

6. Суд зняв арешт з 415 нерухомих об’єктів «Приватофіс»

7. Прибуток «Укрнафта», співвласником якої є Коломойський, за перше півріччя 2019 року скоротився в 113 разів — з 2,06 мільярда гривень до 18,2 мільйона гривень.

8. Спеціальною поправкою до закону восени компанії Коломойського дозволили імпорт електроенергії з Росії, що призвело до збитків української енергосистеми.

9. Під час свого візиту в Івано-Франківськ Зеленський заявив, що держава витратить понад 2 млрд грн на реконструкцію злітно-посадкової смуги аеропорту, що перебуває у концесії однієї з фірм олігарха — «Скорзонера».

10. За мировою угодою «Нафтогаз» виплатить «Укрнафті»
15 мільярдів гривень за «спірний» газ, а також передплатить наперед за послуги «Укрнафти» до 14,6 мільярдів гривень — цими коштами (29,6 млрд грн) «Укрнафта» розрахується за податковий борг.

11. Суд постановив повернути братам Суркісам, які є пов’язаними з Коломойським, понад 29 млрд грн з державного Приватбанку. Справа перебуває на розгляді вже Верховного суду.

12. Коломойський монополізував очистку води в Україні. Стратегічне підприємство — Аульську хлорпереливну станцію — викупили за 30 млн грн в інтересах хімпідприємства «Дніпроазот» з орбіти олігарха.

Але мабуть цього мало, тому:
• Коломойський вимагає в якості компенсації за Приватбанк 2 млрд дол

• Коломойський поновив позов до України на 700 млн дол із-за банкрутства його компанії «Аеросвіт»

• У МАУ намагаються через суд домогтися повернення 900 млн грн.

джерело

(Просмотров всего 10 , сеодня 1 )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock
detector