Найбільші спонсори партії Слуга народу — проходять по кримінальних справах про відмивання грошей та контрабанді

Найбільші спонсори партії Слуга народу - проходять по кримінальних справах про відмивання грошей та контрабанді

Цікава інформація про тіньову сторону Зеленського та його оточення з’являється майже щотижня. І ось сьогодні, ми дізнаємось, що політичний проект Зеленського партію Слуга народу фінансують підприємства, які фігурують у кримінальних справах по відмиванню грошей та ухиленням від сплати податків. причому всі підприємства як одне, перераховували на рахунки Слуг однакову суму.  Як ніби це робила одна і та сама людина.

Про це пише Informator.ua: «Стандартна ставка спонсорського платежу з однієї компанії склала близько 2,9-3,3 мільйона гривень. Найбільший спонсор «Слуги народу» — фірма з Одеси «Кодекс». Вона проходить у кримінальній справі, пов’язаній з переведенням коштів у готівку та ухиленням від сплати податків. Кримінальне провадження №32018100000000055 від 23.04.2018 р відкрито за частиною 3 статті 212 КК України (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах). У тій же справі проходять ще два солідних спонсора «Слуги народу»: одеські фірми «Барака трейдинг» і «Флора імпекс». Це номери 25 і 27 списку партійних спонсорів.
Всі три фірми вказані в ухвалі Шевченківського райсуду столиці у вказаній кримінальній виробництву. Фірми підозрюються в тому, що при пособництві співробітників латвійського банку і посадових осіб підконтрольних суб’єктів господарювання — резидентів України, вони організували злочинну схему з метою ухилення від сплати податків. Схема працювала при здійсненні експорту сільськогосподарської продукції за межі України. Операції з експорту не відображалися у податковій та бухгалтерській звітності. Тобто, по суті, мова йде про контрабанду.
За тією ж адресою, що і фірми «Кодекс» і «Флора Імпекс» (Одеса, вул. Пушкінська, 36), зареєстрований ще один спонсор «Слуги народу» — ТОВ «Кристал М Груп» (номер 23 списку). Вона знаходиться в сусідній кімнаті з «Кодексу».

Ця фірма була зареєстрована зовсім недавно, 25 травня. Але вже знайшла більше 3 мільйонів для підтримки партії Зеленського.
Вельми підозріло, що ще дві одеські фірми «Таміра торг» і вже згадана «Барака трейдінг Україна» заплатили абсолютно однакові суми по 2 920 960 грн. Перерахували свої внески вони в один день — 4 липня.
Таким чином, група одеських компаній, які займаються експортом-імпортом сільгосппродуктів і фігурують в ряді кримінальних справ, стала найбільшим офіційним спонсором партії Зеленського в третьому кварталі.»

Найбільші спонсори партії Слуга народу - проходять по кримінальних справах про відмивання грошей та контрабанді

источник

(Просмотров всего 7 , сеодня 1 )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock
detector