На державному телеканалі Нідерландів показали фільм-пропаганду про Донбас

На державному телеканалі Нідерландів показали фільм-пропаганду про Донбас

20074Чому багато таких дивних співпадінь?

  • Над Донбассом збивають Боінг з Голландії;
  • Тільки одна країна в Європі вирішила провести референдум  по Україні — Голландія;
  • Путін тримає своїх дітей в Голландії;
  • Тільки одна країна в Європі  заявила про труднощі в підписанні договору по Євроасоциації для України — Голландія;
  • Найбільш вільно і активно  кремлівські пропогандисти почувають себе в одній країні Європи — в Голландії.

Так можливо все це  один  кривавий кремлівський план  по перешкоджанню Україні просуватися до Європи , в якому задіяна не тільки влада Росія, а й влада Голландії?

По одному з великих державних телеканалів Нідерландів VPRO днями показали авторський фільм відверто антиукраїнського змісту. Автором є голандський журналіст і медійник Йелле Брандт Корстіус.

На початку він розповідає про те, що нібито війна в Україні розпочалася на Майдані. До місця загибелі Герої Небесної Сотні на вулиці Інститутській він приводить жінку, яка ідентифікує себе як росіянка. І чомусь саме у неї бере коментар. І перед портретами загиблих під час Революції Гідності вона називає людьми, які здійснили воєнний переворот у лютому 2014 року.

Жінка говорить, що спеціально приїхала до Києва з так званої Луганської народної республіки, щоб дізнатися, чому убивають на сході. З її вуст лунають заяложені пропагандистські штампи в стилі телеканалу Lifenews, зокрема, що в Україні йде громадянська війна

В Одесі, куди потім вирушив Корстіус, подається інформація теж однобоко. Бесідує з проросійською активісткою. Після поїздки з проукраїнським одеситом, який приходить на допомогу поліції, робить висновок, що в місті панує анархія.

На Донбасі журналіст бере особливо «цінні» в пропагандистському стилі коментарі. У слюсара-сантехніка, який воював на Чеченській війні. І у молодика сумнівної зовнішності з призвиськом «Псих».  Перший говорить  наступне: «Дякую Путіну, що допомагає! Оце так, Путін — красунчик! Він Донбас не вітдасть… Якби так побачив його тет-а-тет, то впав би на коліна і сказав би дякую тобі, Батьку!»

Йелле Брандт Корстіус нагадує відомого пропагандиста Грема Філіпса, лише в більш привабливій упаковці.

Зважаючи на те, як рідко європейські телеканали подають інформацію про справжній стан справ в Україні, то цей однобого відзнятий фільм може зашкодити нашій країні.

UAINFO

UAINFO

(Просмотров 129 , сегодня 1 )
Adblock
detector