Московія виступає єдиним стратегічним бенефіціаром шаленого пекла, у яке поступово скочується весь світ, – думка

Московія виступає єдиним стратегічним бенефіціаром шаленого пекла, у яке поступово скочується весь світ, – думка

У наявній в світі ситуації все частіше та гучніше починає лунати вічне питання «А хто винен?!» про справжнє джерело появи зарази. Китай киває на Штати, а Штати – на Китай.

Однак мудрі люди завжди казали, що істина – десь посередині. У цьому конкретному випадку – десь по географічній середині. І вона, ця «середина», має конкретну назву – Московія.

Адже саме Московія споконвіків почувається в умовах хаосу, як риба у воді. Вона завжди прагнула за будь-якої найменшої можливості протягом багатьох останніх років влаштувати безлад в інших країнах.

І зараз саме Московія, коли весь інший світ вже палає від хвороби, «чомусь» зараз опинилася майже в низу списку країн з найменшими показниками захворюваності в співвідношенні до загальної кількості її населення.

Це при тому, що Московія має з Китаєм найдовший для «піднебесної» кордон довжиною в понад 4 тисячі кілометрів та десятки (або сотні) тисяч китайських переселенців до Сибіру.

Європа роз’єднана, як ніколи раніше: кордони між державами ЄС – перекриті, шенегенська зона де-факто припинила своє існування на незрозуміло який період, а кожна окрема європейська держава залишилась один на один у боротьбі з пандемією без найменшої надії на допомогу від інших країн-учасників ЄС. Європейці за це надзвичайно ображаються одне на одного, а особливо зараз – італійці та іспанці. Саме цього явища різноманітними методами шантажу, підкупів західних політиків та інформаційних спецоперацій домагалася Московія протягом останніх років. Хто саме причетний до виходу з ЄС Великобританії (т.зв. «Вrexit») – пам’ятаєте? Отож бо й воно.

І на тлі цієї ситуації Московія зараз виступає для європейської Італії таким собі «добрим самарянином» – «рятівником», відправляючи дванадцятьма літаками до цієї країни майже цілу дивізію з «гуманітарною місією» військових вірусологів на нібито допомогу місцевій італійській владі. При тому, що в наявних у світі умовах кожна країна таких спеціалістів береже для власних потреб, як зіницю ока.

Дивовижний «альтруїзм», та ще й від Московії, правда?

Тим часом США та країни ЄС днями вийшли до всього світу з офіційними дипломатичними заявами, прямо звинувачуючи Московію в її спробах за допомогою соціальних мереж через ботоферми і фейк-новини у країнах цивілізованого західного світу до максимальних розмірів посіяти паніку та страх серед людей, які бояться захворіти на коронавірус. Це ще один важливий пазл для розуміння загальної картини напрямків активності скаженої бензоколонки на тлі, мабуть, наймасштабнішого глобального виклику для всього світу протягом останніх десятиліть.

Крім того, Московії вельми вигідно остаточно посварити Китай та США, щоб останнім не було в наявності вдосталь часу та можливостей протистояти агресивним московитським діям по всьому цивілізованому світу. Та й китайців, як державу, московитам зараз також вигідно максимально послабити, оскільки вони вже де-факто практично повністю окупували значну частину Сибіру. Тому багато військових аналітиків прогнозували високу ймовірність анексії частини наразі московитської територій на її Сході вже найближчим часом. Очевидно, що Китаю зараз буде явно не до цього.

Єдине, що в цій всій історії, на перший погляд, не вписується в загальну логіку — це ймовірність, що від пандемії постражає величезна кількість і самих московитських громадян. Однак коли цю недоімперію взагалі цікавила доля звичайних «мужиков в ізбушках» на території «нєаб’ятнай родіни»? «Баби єщо наражают» — здається, так говорить крилата московитська приказка?

Тому мудрі люди завжди наголошують, що, щоб правильно зрозуміти ситуацію, необхідно одразу шукати відповідь на питання: кому ця ситуація насправді вигідна? Зрозуміло, що Китаю – ні, США – ні, Європі – тим більше.

Московія, в особі ботоксного короля, зараз фактично виступає єдиним стратегічним бенефіціаром цього шаленого пекла, у яке поступово скочується весь світ.

А ви як гадаєте?

Наша мова

(Просмотров всего 11 , сеодня 1 )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock
detector