Коронавірус Covid-19 безпечний для здорового населення, клініки перевантажені через паніку і залякування – огляд ЗМІ

Коронавірус Covid-19 безпечний для здорового населення, клініки перевантажені через паніку і залякування – огляд ЗМІ

Авторитетні фахівці світу розповідають про глобальний психотерор, розгорнутий ЗМІ та політиками. Коронавірус, що викликає Covid-19, не більш небезпечний, ніж застуда або грип. Можливо, він циркулював уже в минулі роки, але не був виявлений, тому що його ніхто не шукав. 

Данський дослідник професор Пітер Гетше пише, що Covid-19 – це «епідемія масової паніки», і «логіка стала однією з перших жертв».

Колишній міністр охорони здоров’я Ізраїлю професор Йорам Ласс каже, що новий коронавірус «менш небезпечний, ніж грип», а заходи по локалізації «вб’ють більше людей, ніж вірус». Він додає, що «цифри не відповідають паніці» і «емоції переважають над наукою». Він також зазначає, що «Італія відома своєю величезною захворюваністю респіраторними проблемами, у три рази більше, ніж будь-яка інша європейська країна. У США близько 40000 людей помирають за звичайний сезон грипу, і поки що від коронавірусу померло 40-50 людей, більшість з яких у будинку престарілих у Кіркленді, штат Вашингтон».

П’єтро Вернацца, швейцарський фахівець з інфекційних захворювань, стверджує, що багато введених заходів не засновані на науці і мають бути скасовані. За словами Вернацца, масове тестування не має сенсу, тому що 90% населення не побачать ніяких симптомів, а карантини та закриття шкіл навіть контрпродуктивні. Він рекомендує захищати тільки групи ризику, не порушуючи при цьому економіку і суспільство в цілому.

Німецький імунолог і токсиколог, професор Стефан Хокерц пояснює, що Covid-19 не більш небезпечний, ніж грип, просто йому приділяється більше уваги. Небезпечніше вірусу є страх і паніка, створювані ЗМІ, і «авторитарна реакція» багатьох урядів. Професор Хокерц також зазначає, що більшість так званих «померлих від коронавіруса» насправді просто мали позитивний результат тесту, а померли від інших причин. Він вважає, що в десять разів більше людей, ніж повідомлялося, вже мали Covid19, але нічого не помітили або дуже мало.

Аргентинський вірусолог і біохімік Пабло Гольдшмідт стверджує, що Covid-19 не більш небезпечний, ніж застуда або грип. Можливо, він циркулював уже в більш ранні роки, але не був виявлений, тому що його ніхто не шукав. Доктор Гольдшмідт говорить про «глобальне залякування», створене ЗМІ та політиками. За його словами, щороку 3000000 новонароджених в усьому світі і 50000 дорослих у США вмирають від пневмонії.

Професор Мартін Екснер, керівник Інституту гігієни в Університеті Бонна, пояснює, що медичний персонал перевантажений через закриті кордони і карантин, а не через приріст кількості хворих, якого нема.

Професор Джуліан Ніда-Рюмелін, колишній міністр культури Німеччини і професор етики, зазначає, що Covid-19 не представляє небезпеки для здорового населення в цілому і тому крайні заходи, такі як комендантська година, не виправдані.

Відомий італійський вірусолог Джуліо Тарро стверджує, що навіть в Італії рівень летальності від хвороби Covid-19 нижче 1% і тому порівняний з грипом. Більш високі значення виникають тільки тому, що не робиться відмінностей між смертністю «з» і «від» Covid-19, а також тому, що число інфікованих людей сильно занижене.

У Швейцарії надлишкова смертність від Covid-19, мабуть, все ще дорівнює нулю. Останньою «смертельною жертвою», представленою ЗМІ, є 100-річна жінка. Проте швейцарський уряд продовжує посилювати обмежувальні заходи.

Швеція досі дотримується адекватної стратегії щодо Covid-19, яка заснована на двох принципах: групи ризику захищені, а люди з симптомами грипу залишаються вдома. «Якщо ви будете слідувати цим двом правилам, вам не знадобляться подальші заходи», – сказав головний епідеміолог Андерс Тегнелл. Соціально-економічне життя триватиме нормально. За словами Тегнелла, великий наплив в лікарні досі не відбувся.

Німецький експерт з кримінального та конституційного права д-р Джессіка Хамед стверджує, що такі заходи, як загальна комендантська година і заборони на контакти, є масовим і непропорційним посяганням на основні права і свободу, тому «все незаконно».

джерело

(Просмотров всего 69 , сеодня 1 )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock
detector