Катастрофа українського пасажирського літака у Тегерані — спроба тиску Кремля на Зеленського для пришвидшення темпів здачі України в лапи Москви?

Боинг №2. Российский след

Катастрофа українського пасажирського літака авіакомпанії «Міжнародних авіаліній України» у Тегерані могла бути зовсім невипадковою.

Про це в ефірі «Прямого» наголосив громадський діяч Вадим Лабас.

Лабас припускає, що Зеленський міг таємно зустрічатися в Омані з російською делегацією на чолі з Сурковим. Результатом цих переговорів є те, що Зеленський, скоріш за все, відкинув план «турборежиму» здачі країни. Аналізуючи цю інформацію, експерт пояснює, що Іран збив український літак зовсім невипадково.

Крім того, він пояснює, що аргументи Ірану, який взяв відповідальність за авіакатастрофу, не є дуже переконливими.

«Російська делегація прибула в Оман о першій годині ночі. Через три з половиною години збивають наш боїнг. Як я це бачу? Вони зустрілися, обговорили, але не добилися якихось відповідей, які хотіли б. І перенесли зустріч на ранок. І для того, щоб бути більше переконливими, а росіяни люблять говорити зі сторони сили, вони роблять такий теракт. На ранок видають вимоги», — розповів Лабас.

За його словами, все це пояснює реакцію Зеленського на інформацію про збитий боїнг. І те, що він не скликає з відпусток все своє вище керівництво.

«Йому не потрібна ця інформація. Він прекрасно знає, що відбулося насправді. І зараз він в процесі прийняття рішення куди і як рухатися далі — прийняти умови росіян, або почати відстоювати свою країну», — резюмує він.

джерело

(Просмотров всего 15 , сеодня 1 )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock
detector