Гірше німецьких фашистів — на Донеччині ворог обстріляв евакуаційний потяг, є жертви

Гірше німецьких фашистів - на Донеччині ворог обстріляв евакуаційний потяг, є жертви

«Укрзалізниця» зараз намагається евакуювати поїзну бригаду та всіх пасажирів, у тому числі близько 100 дітей.

Внаслідок нічного авіанальоту на евакуаційний потяг Краматорськ — Львів загинула одна людина, ще одна поранена. Про це повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко, інформує UAINFO.org.

«Близько 00:00 години внаслідок авіанальоту отримав пошкодження евакуаційний поїзд Краматорськ — Львів. Внаслідок цього цинічного злочину одна людина загинула, одна – поранена. Окупанти перетнули усі можливі межі здорового глузду і людяності. Мають отримати належне покарання за свої пекельні злочини!», – написав Кириленко у Facebook.

Своєю чергою «Укрзалізниця» повідомляє, що обстріл стався поблизу станції Брусин у Донецькій області. Потяг прямував для здійснення евакуаційного рейсу до Лимана, щоб забрати жителів Луганської та Донецької областей, які опинилися у зоні запеклих бойових дій.

«Від завданих ушкоджень одна з провідниць цього поїзда загинула, інша була поранена та доставлена до лікарні м. Слов’янськ, де наразі їй надається допомога. Це — жахливий удар по тих, хто щодня рятує цивільних українців і проклав «дорогу життя» для вже понад 2 млн врятованих», – йдеться у повідомленні.

«Укрзалізниця» зараз докладає всіх зусиль, щоб евакуювати поїзну бригаду пошкодженого поїзда та всіх пасажирів, у тому числі близько 100 дітей, які чекали на порятунок на вокзалі міста.

(Просмотров 6 , сегодня 1 )
Adblock
detector