Дівчинка прикрила прапором України західних казкових героїв: у Чехії створили зворушливий мурал

Дівчинка прикрила прапором України західних казкових героїв: у Чехії створили зворушливий мурал

Автором муралу є стріт-арт художник казахського походження.

У столиці Чехії Празі в районі Нуслі на вулиці Моймірова створений зворушливий мурал, присвячений війні в Україні. Як пише europe-cities.com, автор муралу — стріт-арт художник казахського походження Chemis, який живе в Чехії, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

На муралі зображена маленька дівчинка, яка прикрила українським прапором героїв відомих західних казок, зокрема, американського Мікі Мауса, британського баранчика Шона, чеського Крота, польського Льолика і Болека і німецьку бджілку Майю.

Мурал створили протягом декількох днів після того, як роботи були узгоджені з господарем будинку. Над створенням муралу працювали кілька осіб.

Chemis вже прокоментував у Facebook своє творіння.

«Україна зараз бореться, щоб захистити своє майбутнє і свою свободу, а також нашу. Як батько двох дітей, я не можу уявити безпорадність, біль і страх, які відчувають звичайні люди. Ми всі бачили кадри трупів, зруйнованих міст і повних спортзалів жінок з дітьми та їхніх бабусь та дідусів. Продовжуйте допомагати й показувати, які цінності ми відстоюємо», — поділився художник.

(Просмотров 7 , сегодня 1 )
Adblock
detector