Арахамія та Кравчук пропонують нам справжню торгівлю на крові – Мирослав Гай

Арахамія та Кравчук пропонують нам справжню торгівлю на крові – Мирослав Гай

У нас іде війна. Щодня обстріли, майже щодня є поранені, інколи – загиблі.

Я хочу нагадати, що свого часу Петру Порошенку закидали, що він «торгує на крові». Це при тому, що торгівельний оборот з Росією скорочувався. Одного разу він зріс лише тому, що Стокгольмський арбітраж змусив нас закуповувати російський газ, згідно з контрактами, що були підписані до війни. Але водопостачання Криму було припинено.

Із позицій міжнародного права утримання територій, які є окупованими – а Крим і частина Донецької та Луганської областей законом визнані як окуповані – повністю лягає на плечі окупанта, як би це жорстоко не було. Це загальна міжнародна практика.

Співпраця з окупованими територіями має цілком зворотній ефект. Дехто каже, що соціальні виплати на окупованих територіях нібито призведуть до лояльності громадян до держави України та пришвидшить припинення війни. Але насправді це не так.

Люди пристосовуються до цієї ситуації, багато хто пристосувався отримувати пенсії із двох боків. Через це багатьох людей задовольняє поточний статус.

Те саме із кримською водою. Зараз Крим – це фактично військова база Російської Федерації. Військовий контингент, який розміщено у Криму, збільшився втричі. Туди завезені ядерні комплекси «Іскандер», там поставлені ПВО, ракети середньої дальності тощо.

Експрезидент Кравчук, як до цього «слуга» Арахамія, пропонують продавати воду не кримському населенню, а військовим РФ. Фактично вони пропонують вступити в торгові відносини зі збройними силами РФ.

Я вважаю, що це і є торгівля на крові, але тепер справжня.

Це не прагматичний підхід. Ви продаєте маніякові ніж, яким він збирається вас зарізати. Ви допомагаєте злочинцеві чинити злочин і даєте йому змогу вчиняти цей злочин і надалі.

Продавати воду в Крим – не в інтересах України. Ми не заробимо на цьому багато. Ми втратили й утрачаємо набагато більше від окупації території, ніж могли б мати за воду. Там наші втрачені активи, дороги, автопарки, нафтові вежі, порти… Це трильйони доларів.

Ні, друзі. Це ганебна, аморальна, геть не державницька пропозиція, яка до того ще й загрожує національній безпеці України.

Мирослав Гай

(Просмотров 18 , сегодня 1 )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock
detector