Активісти «блокади» можуть дурити людей, але не здатні обдурити історію, — письменник

Активісти "блокади" можуть дурити людей, але не здатні обдурити історію, - письменник

Активісти "блокади" можуть дурити людей, але не здатні обдурити історію, - письменникСвідки блокади! Ви даремно думаєте, що за писання постів проти вас мені платять — я й так вважаю вас йолопами та іграшками в руках політиків. Дорослими дітлахами чий розвиток не просунувся далі за казочку про Чиполіно.

Ви даремно думаєте, що мені подобається читати все те лайно що ви лиєте мені в коменти — а ще більше, всі ті відзнаки вашої тупості, обмеженості і нездатності вийти за межі, накреслені совковими кіношками та догмами ваших кумирів.

Я безумно втомився сперечатися з вами, і з радістю покинув би цю невдячну справу.

Але, розумієте. Колись я писав роман «Заколот проти Петлюри» про те як ваші моральні предки так само скидали злочинну владу і упс! — отримали в результаті собі на горб більшовиків. Збираючи дані для роману, я прочитав багато-багато мемуарів українців, що жили у 1918 р., які стараннями таких самих як ви блокаддуриків та всепропадл були приречені пережити терор ЧК-НКВД та Голодомор.

Мені в підсвідомість в’ївся той відчай, що лився з кожного мемуарного твору. Відчай людей, які усвідомлювали — зроблено скажену, непоправну, лиховісну помилку. Людей які втратили все, за що боролися — бо маючи «гарне», із навіженістю алкаша що прагне чарки, хотіли «кращого». І назад — не повернеш. До сказу, до плачу хотілося їм повернути і виправити — а не можна.

Я читав все це і повторював собі «ніколи більше».

Ви навіть не знаєте наскільки точно повторюєте роботу тих, хто хитав українську владу у 1918-му — і тим приготував грунт для приходу більшовиків. Де вам? Я пам’ятаю шестикутні очі правосеків в АТО, коли я запитав їхньої думки про деякі твердження Міхновського і Сциборського. «А хто це?»

Я, на жаль, знаю чим закінчилася натхненна боротьба таких от як ви патріотичних неуків у 1918-му — і розумію чим може закінчитися зараз. Тому писав, пишу і буду писати. Все що думаю про вас і ваші безумні наміри.

Бо — я точно знаю. Коли ваші лідери і кумири стануть владою — це ви волатимете «нас обдурили». Це ви ревітимете «нас обкрадають» та «вони — такі самі як ті». Це ви скиглитимете від безсилля коли вас ставитимуть в кабінетах на коліна затягнуті у новеньку форму Менсони, Аллахи та Віти Заверухи — за наказом ваших же вчорашніх кумирів. Аби не патякали.

А я — буду спокійний як двері. Бо навіть спостерігаючи весь той жах, до якого ви нас приведете, я раз за разом абсолютно щиро повторюватиму собі: «аби цього не сталося — я зробив все що міг».

Суд може відмінити будь який закон — крім закону всесвітнього тяжіння. Ви гадаєте, що навчившись дурити людей, ви здатні обдурити історію? Успіхів, але всі хто пробував дурити історію до вас — ду-у-уже погано закінчували.

Це я теж знаю.

Дмитро ВОВНЯНКО

(Просмотров всего 82 , сеодня 1 )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock
detector