Адольф Гітлер не загинув у 1945 році і переховувався на Тенеріфе, – ФБР

1435737641_adolf-gitler21Сенсаційне розслідування: Гітлер “живий” – жорстокий диктатор втік на Тенеріфе, де розкошував, гріючись на сонці.

З’являються подробиці сенсаційного розслідування, проведеного на основі секретних документів ФБР, згідно з якими лідер ІІІ Райху Адольф Гітлер інсценував свою смерть і втік на острів Тенеріфе, де спокійно насолоджувався життям довгий час, пише Daily Star Online.

Згідно з результатами нового розслідування, який провело видання на основі секретних документів ФБР, Гітлер пережив кінець Другої світової війни і, можливо, втік на популярний серед британців острів.

На підставі засекречених документів відмий колишній слідчий ООН з військових злочинів Джон Ценчіч зробив висновок про те, що диктатор зовсім не застрелив себе і свою дружину Єву Браун у “бункері”.

Судячи з усього, Друга світова війна могла закінчитися для лідера нацистів щасливо – він розкошував, гріючись на сонці. Ценчіч, який проводив розслідування військових злочинів у колишній Югославії, сказав, що раніше вважав, що теорія про інсценуванні смерті Гітлера – це “нісенітниця”.

Але після аналізу 700 сторінок розсекречених секретних файлів США і подорожей по різних точок шляху передбачуваного втечі, він переконаний, що фюрер Третього райху залишився живий і довго ще насолоджувався сонячними променями курортів.

Одним з найбільш переконливих доказів того, що Гітлер інсценував свою смерть є той факт, що, згідно із записами росіян, він виявився на п’ять дюймів коротше, при тому, що зріст диктатора був п’ять футів та шість дюймів.

Кажуть, що череп з кульовим отвором теж виявився меншим за справжній. “Як відомо з свідчень, у них в обох були двійники. Це відмінний спосіб в тому випадку якщо хтось збирається інсценувати місце злочину.

“Загальноприйнята істина про те, що він покінчив життя самогубством, неоднозначна.”
Крім того, труп Гітлера зник, перш ніж влада Великобританії і США могли перевірити його. Як повідомив керівник ФБР Едгар Гувер, у секретних документах немає нічого, що могло б вказати на те, що Гітлер мертвий. Ценчіч і ветеран ЦРУ Боб Бер відкрили мережу тунелів, які ведуть до аеропорту Темпельхоф.

Потім, на їхню думку, Гітлер міг полетіти до Іспанії, а звідти – на Канарські острови. На островах є сонячні містечка, вельми популярні серед британців, такі як Тенеріфе, Фуертевентура і Лансароте. Звідси він імовірно відправився на підводному човні до Аргентини, де зустрів багатьох друзів.

Він вів розкішне життя у схованці, весь час будуючи плани на своє повернення.
“Я дуже радий тому, що ми виявили. Чи міг він створити щось подібне? Зрозуміло,” сказав Ценчіч.

Можливо, він відмовився залишатися непитущим і відновив свою звичку пити пиво?
Як повідомляє Daily Star Online, він щомісяця випивав 62 склянки пива доки сидів у в’язниці до приходу до влади.

Теорії про те, що Гітлер уникнув смерті, не нові, вони стали з’являтися майже відразу ж після того, як в 1945 році про його смерть було оголошено по радіо. Але що насправді знайшли солдати Радянського союзу в бункері Гітлера, які прибули до Берліна першими, залишається оповитим таємницею.

Свідоцтва показують, що росіяни могли провести її не дуже вдале розслідування.
Навіть радянський диктатор Йосип Сталін не вірив тому, що його головний ворог і його дружина мертві.

Деякі сказали навіть, що були б уражені, якби тіло Гітлера дійсно було б виявлено.
Це дійсно так, в недавно знайдених медичних записах сказано, що у нього і справді було одне яєчко.

На відміну від італійського диктатора Беніто Муссоліні і правої руки фюрера Германа Герінга, тіло Гітлера ніколи так і не сфотографували.

informator.news

(Просмотров всего 227 , сеодня 1 )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock
detector