А ми дивились й не мовчали…!

А ми дивились й не мовчали...!

«А ми дивились та мовчали. Та мовчки чухали чуби. Німії, подлії раби!» (Т.Шевченко)

Отже, українська нація більше не буде мовчки чухати чуби. І за будь яку політичну партію або силу теж не стане голосити. Українська нація завжди буде відстоювати лише своє право на свободу та незалежність — не тільки від кремля, але й від всіх, хто посягає на українську державність. Тому активісти наполегливо наголошують на тому, щоб ніякі політичні сили не втручалися у всенародний опір кремлівському засиллю.

І так, сьогоднішній МАЙДАН це не Революція, і не державний переворот, про який розповідають прихильники кремлівського плану. Це, скоріше, допомога Президенту, який насправді опинився між молотом та ковадлом. Саме так! Прихильники Зе-команди мають це зрозуміти! Бо, з одного боку на нашого Президента тисне кремль, з іншого – Захід, а із середини ще й місцевий олігархат, для якого головна мета їхнього нікчемного існування є надприбуток, а не інтереси чужої їм України… Тож, на сьогоднішній день у нашого Гаранта нема ніяких «козирів» проти ворожої підступної когорти.

А тому Рух Спротиву Капітуляції, разом із українським народом, надає можливість нашому Гаранту використати єдиний і надійний його «козир» — голос нації, голос його справжнього Господаря, проти якого мають зруйнуватися підступні кремлівські накази! Давайте допоможемо країні і нашому Гаранту! І це не жарт, не сарказм, це єдиний реальний крок до справжньої перемоги та свободи.

І ще одне. Українці не хочуть війни та кровопролить! Ця акція не за продовження війни, а проти здачі інтересів нашої Держави, проти поразки, проти капітуляції. І що цікаво, українські воїни, ветерани АТО, волонтери, родини загиблих – всі вони не «втомились від війни», і підтримують Рух Опору Капітуляції. «Втомилися» лише диванні «експерти», та тьма кремлівських тролів, які зараз з шипінням смердять по всіх соцмережах та ворожих нам ЗМІ. Ще раз підкреслюю – не війна нам потрібна, а ПЕРЕМОГА Української Нації!

Власне, це все. Лишилося тільки нагадати вимоги Господаря нашої Держави — українського народу — до його відданних «слуг»:

— Заборонити впровадження особливого статусу для окремих районів Донеччини та Луганщини чи будь-яких інших регіонів України.

— Заборонити впровадження амністії для бойовиків так званих «ДНР» і «ЛНР».

— Заборонити відведення українських військ від лінії розмежування.

— Заборонити утворення будь-яких недержавних воєнізованих формувань, зокрема народних міліцій на території окупованого Донбасу.

— Заборонити проведення виборів до будь-яких органів влади чи самоврядування на території так званих «ДНР» і «ЛНР» до отримання повного контролю по усій довжині україно-російського кордону.

— Вийти з безперспективного Мінського формату та ініціювати Будапештський формат перемовин.

Хочу підкреслити, що останній пункт – найважливіший, бо у випадку його виконання автоматично виконаються і всі інші вимоги України. Збережемо свободу, націю, та незалежність! Слава Україні! 

Марія Соломонова

(Просмотров 12 , сегодня 1 )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock
detector